Historia

2000
Založenie obchodno-výrobnej spoločnosti, nadväzujúcej na skúsenosti s výrobou reťazí v Hlubočkách, zameranej na obchod a výrobu špeciálnych reťazí.

2003
Začatá výroba záberových puzdier do štartérov firmy Magneton a.s.

2005
Rozšírenie výrobného programu o zákazkovú výrobu reťazových a ozubených prevodov a ďalších komponentov dopravníkových systémov a dielov pre mobilné regálové systémy.

2007
Rozšírenie výroby o špeciálne reťaze a súvisiace diely pre európske pobočky nadnárodnej spoločnosti Challenge Power Transmission.

2012
Rozšírenie výrobných kapacít a sprevádzkovanie technológie indukčného kalenia.

2013
Získanie certifikácie podľa ČSN ISO 9001:2008 pre výrobu reťazí.

2014
Modernizácia technologického vybavenia spoločnosti o nové stroje.

2015
Získanie oficiálneho obchodného zastúpenia spoločnosti Challenge PT a japonskej spoločnosti HITACHI pre Českú republiku a Slovensko. Pokračovanie v rozširovaní výrobných kapacít a technologického parku o ďalšie špičkové stroje.
Rozšírenie výrobných možností v oblasti ozubených dielov - výroba ozubených hrebeňov až do dĺžky 3000 mm a výroba ozubených kolies a ozubených remeníc do priemeru 600 mm.

2016
Vzhľadom k rozvoju spoločnosti sa MORAVIA ŘETĚZY s.r.o. mení na akciovú spoločnosť MORAVIA ŘETĚZY a.s. a dochádza tiež k zmene sídla spoločnosti.

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti