Technologické vybavenie

Brúsenie ozubených hrebeňov a ozubených kolies

Dovoľte, aby sme Vás informovali o novinke v našej spoločnosti, ktorá predstavuje ďalší technologický krok dopredu.

Okrem frézovania ozubených hrebeňov a to až do dĺžky 3000 mm, najnovšie ponúkame ďalšiu službu - brúsenie ozubených hrebeňov a ozubených kolies. Sme teraz schopní vybrúsiť ozubenie v totožných moduloch tak, ako v súčasnosti ozubenie frézujeme, teda M1 - M20.

Obidva procesy, ako frézovanie a tiež aj brúsenie, sú realizované na strojoch, ktoré patria k absolútnej technologickej špičke vo svete a umožňujú tak priniesť zákazníkovi produkty najvyšších kvalitatívnych parametrov.

Kým frézovaním dosahujeme triedu presnosti Q9 a Q8, brúsením dosiahneme významne vyšších parametrov presnosti, od Q7 do Q4.

Radi sa budeme venovať Vašej požiadavke na brúsenie ozubených segmentov.
Dopyt môžete zadať tu >>>>

CNC frézovacie centrum

Rozšírili sme naše strojné vybavenie o CNC frézovacie centrum pre výrobu ozubených hrebeňov s rovným aj šikmým ozubením.
Teraz sme schopní vyfrézovať ozubené hrebene až do dĺžky 3000 mm s najvyššou možnou presnosťou.

Technické parametre CNC frézky:
Os X horizontálna - 3200 mm
Os Y vertikálna -  230 mm
Os Z posuvná - 370 mm
Uhol: +/- 30°
Výroba ozubenia v rozsahu modulov: M1 - M20
Maximálna hmotnosť frézovanej tyče: 3500 kg
Riadiaca jednotka: Siemens Sinumerik

 

Spoločnosť MORAVIA ŘETĚZY a.s. disponuje vlastným technologickým vybavením, ktoré nám umožňuje nielen vyrábať štandardnú produkciu, ale najmä pružne reagovať na špeciálne zákaznícke požiadavky a vyrábať tak originálnu produkciu podľa dodanej výkresovej dokumentácie zákazníka.

Náš technologický park zahrňuje najmä vysoko výkonné CNC obrábacie stroje, sústruhy, vertikálne obrábacie centrá, tiež konvenčné obrábacie stroje: sústruhy revolverové, hrotové, čelné, vertikálne a aj horizontálne preťahovacie stroje, množstvo rôznych frézok, brúsok a vŕtačiek vrátane indukčnej kaliarne.

Neváhajte sa preto na nás prosím obrátiť s Vašou požiadavkou.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info