Remene

Klinový remeň prenáša krútiaci moment z hnacej remenice na hnanú. Nami ponúkané klinové remene sú v súlade s normami ISO, BS, DIN. Vysoko kvalitné polyesterové vlákna sa používajú k zaisteniu ich minimálneho natiahnutia. Majú vynikajúce antistatické vlastnosti, odolnosť voči oleju a vysokú tepelnú odolnosť v súlade s ISO 1813.

Klinové remene s vnútorným ozubením (rezané) a obaľovaného typu sú k dispozícii v štandardných aj vo zvýšených profiloch.

Ozubené remene sú k dispozícii ako klasické s trapézovými zubami tak aj ako moderné so zaoblenými zubami.
Nový design zaoblených zubov poskytuje lepší prenos výkonu v širokej škále priemyselných aplikácií. Presné zuby zaisťujú plynulý záber s drážkami remenice a zaručia dlhú bezproblémovú a bezúdržbovú životnosť. Synchrónne remene so zaoblenými zubami sú v súlade s ISO 13050. Rozstupy remeňov 3M a 5M sú vhodné pre mnohé domáce aplikácie, kancelárske stroje, použitie v elektrickom náradí a všeobecne pre menej namáhané prevody. Rozstupy remeňov 8M a 14M sú používane v aplikáciách kde sú veľké krútiace momenty.

 

Klasické klinové remene
Klínové řemeny
 

 

Klasické klinové remene rezané
Klínové řemeny
 

 

Klinové remene s úzkym prierezom
Klínové řemeny
 

 

Klinové remene so zvýšeným profilom
Klínové řemeny zvýšený profil
 

 

Klinové remene rezané so zvýšeným profilom
Klínové řemeny úzký průřez
 

 

Klasické lichobežníkové ozubené remene
Ozubené hřebeny
 

 

Remene s krivkovým profilom zuba HTD
Ozubené řemeny
 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti