Reťaze SENQCIA

Ako tradičný český výrobca reťazí nielen skvalitňujeme vlastnú výrobu, ale aj neustále rozširujeme ponuku reťazí o nové produkty renomovaných svetových výrobcov.

Valčekové reťaze SENQCIA, ktoré Vám teraz predstavujeme, dopĺňajú ponúkane triedy reťazí MR a EÚ o najvyššiu prémiovú triedu.

HITACHI je teraz SENQCIA

SENQCIA (senkjuša) je nová značka valčekových reťazí, ktoré sa do roku 2015 predávali pod svetovo známou značkou HITACHI.

V roku 2016 sa od japonskej spoločnosti Hitachi Metal Techno oddelila divízia výroby reťazí HITACHI, ktorá pokračuje vo vývoji a výrobe najvýkonnějích valčekových reťazí pod novou obchodnou značkou SENQCIA. 

Hitachi je Senqcia

Nejde teda o úplne nové výrobky, ale SENQCIA nadväzuje na vysokú kvalitu, technológiu a patentované výrobné postupy japonskej spoločnosti HITACHI. 

 

SENQCIA - svetová špička vo valčekových reťaziach

Vďaka najnovším patentovaným technologickým postupom, tepelným a povrchovým úpravám využitým pri výrobe dosahujú valčekové reťaze SENQCIA vynikajúce kvalitatívne a výkonové parametre.

Technológia SBR® 

Vysoká kvalita valčekových reťazí SENQCIA spočíva vo využití patentovanej technológie SBR

Solid Bushing and Roller = bezšvové puzdro a valček 

Valček a puzdro nie sú vyrábané bežnou metódou zakružovania, keď sa oceľový plát len ohne do tvaru valca, ale sú vyrábané špeciálnym 6 stupňovým výrobným procesom, keď sú obidva rotačné prvky tvárnené za studena z plného materiálu.

Tento proces výroby zaisťuje minimalizovanie predĺženia reťaze pri záťaži a zachovanie vynikajúcich kvalitatívnych a výkonových parametrov reťaze počas dlhej doby jej životnosti. 

 

 SBR technológia SENQCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Obidva rotačné prvky sú vyrobené bezšvovou technológiou, tvárnením za studena
  • SBR puzdro je úplne rovné, s kužeľovými okrajmi a ultra hladkým povrchom
  • Doštičky článkov majú menšie vykrojenie, únavová pevnosť článku je tak vyššia
  • Spojovací článok nemá vykrojenie dosky vôbec, znesie rovnaké zaťaženie ako ostatné články reťaze
  • Povrch všetkých častí reťaze je vybavený špeciálnym nerezovým antikoróznym filmom
  • Vysoká povrchová tvrdosť čapov až 70 HRC, únavová pevnosť reťaze až o 50% vyššia

Produktový rad - štandardné reťaze

INSPIRE SERIES SBR

Rad Inspire Series SBR predstavuje najvýkonnejšie štandardné valčekové reťaze na svete. Iné prémiové značky valčekových reťazí kvalitou významne prevyšuje. Sú vyrábané s využitím všetkých patentovaných technológií a procesov v závode HITACHI v Japonsku.

ULTRA-MAX

Reťaze série ULTRA-MAX (U-MAX) sú konštrukčne na rovnakej úrovni ako Inspire, ich výroba sa mierne odlišuje v týchto procesoch (nie je vykonané nerezové brokovanie doštiček článkov a špeciálne 3 vrstvové kalenie čapov).
Séria ULTRA-MAX si týmto zachováva deklarovanú vysokú kvalitu pri dosiahnutí veľmi konkurenčnej cenovej úrovne v porovnaní s inými prémiovými značkami.

 

Produktový rad - špeciálne reťaze

FREEDOM SERIES
Freedom series je rad bezúdržbových samomazacích valčekových reťazí.

PERFECT COAT PLUS
Perfect Coat Plus je rad valčekových reťazí, ktorý prináša "plus" v povrchovej úprave reťaze. Tie sú vďaka špeciálnej mechanickej povrchovej úprave korozivzdornejšie ako štandardné reťaze v poniklovanej alebo pozinkovanej úprave.

SEAL GUARD
Špeciálne valčekové reťaze, u ktorých je mazivo v puzdrách uzavreté nerezovým tesnením medzi vnútorným a vonkajším článkom reťaze.

MEGA CHAIN
Mega Chain je rad nerezových valčekových reťazí. Bežné nerezové reťaze vzhľadom k materiálu znesú menšie zaťaženie než oceľové reťaze. Reťaze Mega chain však majú špeciálnu konštrukciu, ktorá umožňuje zaťaženie porovnateľné so zaťažením zhodných typov oceľových reťazí.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti