Reťaze SENQCIA

Ako tradičný český výrobca reťazí nielen skvalitňujeme vlastnú výrobu, ale aj neustále rozširujeme ponuku reťazí o nové produkty renomovaných svetových výrobcov.

Valčekové reťaze SENQCIA, ktoré Vám teraz predstavujeme, dopĺňajú ponúkane triedy reťazí MR a EÚ o najvyššiu prémiovú triedu.

HITACHI je teraz SENQCIA

SENQCIA (senkjuša) je nová značka valčekových reťazí, ktoré sa do roku 2015 predávali pod svetovo známou značkou HITACHI.

V roku 2016 sa od japonskej spoločnosti Hitachi Metal Techno oddelila divízia výroby reťazí HITACHI, ktorá pokračuje vo vývoji a výrobe najvýkonnějích valčekových reťazí pod novou obchodnou značkou SENQCIA. 

Hitachi je Senqcia

Nejde teda o úplne nové výrobky, ale SENQCIA nadväzuje na vysokú kvalitu, technológiu a patentované výrobné postupy japonskej spoločnosti HITACHI. 

 

SENQCIA - svetová špička vo valčekových reťaziach

Vďaka najnovším patentovaným technologickým postupom, tepelným a povrchovým úpravám využitým pri výrobe dosahujú valčekové reťaze SENQCIA vynikajúce kvalitatívne a výkonové parametre.

Technológia SBR® 

Vysoká kvalita valčekových reťazí SENQCIA spočíva vo využití patentovanej technológie SBR

Solid Bushing and Roller = bezšvové puzdro a valček 

Valček a puzdro nie sú vyrábané bežnou metódou zakružovania, keď sa oceľový plát len ohne do tvaru valca, ale sú vyrábané špeciálnym 6 stupňovým výrobným procesom, keď sú obidva rotačné prvky tvárnené za studena z plného materiálu.

Tento proces výroby zaisťuje minimalizovanie predĺženia reťaze pri záťaži a zachovanie vynikajúcich kvalitatívnych a výkonových parametrov reťaze počas dlhej doby jej životnosti. 

 

 SBR technológia SENQCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Obidva rotačné prvky sú vyrobené bezšvovou technológiou, tvárnením za studena
  • SBR puzdro je úplne rovné, s kužeľovými okrajmi a ultra hladkým povrchom
  • Doštičky článkov majú menšie vykrojenie, únavová pevnosť článku je tak vyššia
  • Spojovací článok nemá vykrojenie dosky vôbec, znesie rovnaké zaťaženie ako ostatné články reťaze
  • Povrch všetkých častí reťaze je vybavený špeciálnym nerezovým antikoróznym filmom
  • Vysoká povrchová tvrdosť čapov až 70 HRC, únavová pevnosť reťaze až o 50% vyššia

Produktový rad - štandardné reťaze

INSPIRE SERIES SBR

Rad Inspire Series SBR predstavuje najvýkonnejšie štandardné valčekové reťaze na svete. Iné prémiové značky valčekových reťazí kvalitou významne prevyšuje. Sú vyrábané s využitím všetkých patentovaných technológií a procesov v závode HITACHI v Japonsku.

ULTRA-MAX

Reťaze série ULTRA-MAX (U-MAX) sú konštrukčne na rovnakej úrovni ako Inspire, ich výroba sa mierne odlišuje v týchto procesoch (nie je vykonané nerezové brokovanie doštiček článkov a špeciálne 3 vrstvové kalenie čapov).
Séria ULTRA-MAX si týmto zachováva deklarovanú vysokú kvalitu pri dosiahnutí veľmi konkurenčnej cenovej úrovne v porovnaní s inými prémiovými značkami.

 

Produktový rad - špeciálne reťaze

FREEDOM SERIES
Freedom series je rad bezúdržbových samomazacích valčekových reťazí.

PERFECT COAT PLUS
Perfect Coat Plus je rad valčekových reťazí, ktorý prináša "plus" v povrchovej úprave reťaze. Tie sú vďaka špeciálnej mechanickej povrchovej úprave korozivzdornejšie ako štandardné reťaze v poniklovanej alebo pozinkovanej úprave.

SEAL GUARD
Špeciálne valčekové reťaze, u ktorých je mazivo v puzdrách uzavreté nerezovým tesnením medzi vnútorným a vonkajším článkom reťaze.

MEGA CHAIN
Mega Chain je rad nerezových valčekových reťazí. Bežné nerezové reťaze vzhľadom k materiálu znesú menšie zaťaženie než oceľové reťaze. Reťaze Mega chain však majú špeciálnu konštrukciu, ktorá umožňuje zaťaženie porovnateľné so zaťažením zhodných typov oceľových reťazí.

Táto stránka používa cookies. Viac info