Prevodovky a elektromotory

Naša ponuka je doplnená o trojfázové asynchrónne a jednofázové elektromotory zn. Challenge.

Trojfázové elektromotory sú celkom uzatvorené, chladené ventilátorom (IC-411) ), zatvoreného typu, s IP55 ochranou, triedou izolácie F, pre trvalé zaťaženie S1. Motory sú vyrábané z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka, s odnímateľnými polohovacími pätkami, ktoré umožňujú dosiahnutie rôznych montážnych polôh. Menovitá teplota je -15°C do +40°C pri maximálnej nadmorskej výške 1000 metrov. Majú nominálne napätie 380V / 400V / 415V, a nominálnu frekvenciu 50 Hz a 60 Hz.

Jednofázové elektromotory sú celkom uzatvorené, chladené ventilátorom (IC-411) ), zatvoreného typu, s IP55 ochranou, triedou izolácie F, pre trvalé zaťaženie S1. Motory sú vyrábané zo zliatiny vysoko kvalitného hliníka liateho pod tlakom, svorkovnice sú vyrobené z kvalitného plastu a pätka s voliteľnou montážou je ako štandard. Umožňuje, aby boli dosiahnuté rôzne montážne pozície.

Pracovná teplota je -15°C do +40°C pri maximálnej nadmorskej výške 1000 metrov. Motory CHALLENGE majú menovité napätie: 110V / 220V / 230V / 240V a nominálnu frekvenciu 50 Hz a 60 Hz.

Čelné prevodovky – reduktory SMSR
Převodovky
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Závitovkové prevodovky
Šnekové převodovky
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Elektromotory
Elektromotory
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Napínacie dosky motora
Napínací desky motoru
PRODUKTOVÝ LIST >>>>
Táto stránka používa cookies. Viac info